Kasutustingimused on toodud allpool.
Kuidas pakkumine toimib?
  1. Tehke mängueelne vähemalt kahe valikuga mitmikpanus järgnevatel NFLi/NCAAFi/CFLi/NBA/WNBA/NCAAB/MLB/NHLi kahe valikuga turgudel: händikäp, mängu koguarvud, 1. poolaja händikäp, 2. poolaja händikäp, 1. poolaja koguarvud, 2. poolaja koguarvud ja matši võitja.
  2. Kui teie valikut saadab edu, lisame teie võidusummale 5–50% preemiat. Preemia summa sõltub panuse valikute arvust.
  3. Preemia makstakse välja rahas ja lisatakse teie väljamakstavasse jääki.
Peamised kasutustingimused
  • Pakkumine on saadaval ainult uutele ja valitud klientidele.

• Pakkumine kehtib mängueelsetele vähemalt kahe valikuga mitmikpanustele järgnevatel NFLi/NCAAFi/CFLi/NBA/WNBA/NCAAB/MLB/NHLi kahe valikuga turgudel: händikäp, mängu koguarvud, 1. poolaja händikäp, 2. poolaja händikäp, 1. poolaja koguarvud, 2. poolaja koguarvud ja matši võitja.

• Maksimaalne preemia on 100 000 £ või samaväärne summa muus vääringus.

• Pakkumine ei kehti, kui panusest on raha täielikult välja võetud. Kui panusest on raha osaliselt välja võetud, arvutatakse preemia välja kvalifitseerumispanuse järelejäänud summa alusel.

• Kui muudate kvalifitseerumispanust funktsiooniga "Muuda panust", arvutame preemia välja uue panusesumma alusel. Preemia ei kehti, kui lisate või muudate sündmuse ajal panusevalikuid funktsiooniga "Muuda panust".

• Mitmikpanuse pakkumine ei kehti fikseeritud koefitsiendiga mitmikpanuse kaartidele, Teaseritele ega preemiaga süsteempanustele nagu Lucky 15, Lucky 31 jne.

Kasutustingimuste terviktekst
Kvalifitseerumine
  1. Pakkumine on saadaval ainult uutele ja valitud klientidele. Saadaolevate pakkumiste täieliku nimekirja leiate sisselogituna pakkumiste lehelt (mobiiliversioonis) või kampaaniate jaotisest (arvutiversioonis). bet365 säilitab andmed pakkumistele kvalifitseerumisega seotud suhtluse kohta klientidega, sealhulgas piirangute kehtestamise kuupäevad ja ajad. Vaidluste korral lähtutakse nendest andmetest.
  2. Preemia kehtib mitmikpanustele järgnevatel kahe valikuga NFLi/NCAAFi/CFLi/NBA/WNBA/NCAAB/MLB/NHLi turgudel: händikäp, mängu koguarvud, 1. poolaja händikäp, 2. poolaja händikäp, 1. poolaja koguarvud, 2. poolaja koguarvud ja mängu võitja.
  3. Kui mõni valitud mäng lükatakse edasi, tühistatakse või lõpeb viigiga, jääb preemia kehtima, aga selle protsent arvestatakse välja võitnud valikute arvu alusel. Näiteks 8-kordse mitmikpanuse puhul, kus 7 valikut võidab ja 1 mäng jääb viiki, lisame puhasvõidule 25% preemiat.
  4. Preemia osa võidust kantakse teie kontole 24 tunni jooksul pärast teie viimase valiku mängu lõppu.
Piirangud
  1. Pakkumise raames ei lähe arvesse pakkumisse kaasatud võistluste hooajaeelsetele matšidele, näidismatšidele ja tähtede võistkondade kohtumistele tehtud panused. NCAAFi ja NCAAB lisakohtumistele tehtud panused ei lähe selle pakkumise raames arvesse.
  2. Pakkumine ei kehti, kui panusest on raha täielikult välja võetud. Kui kvalifitseerumispanusest on raha osaliselt välja võetud, arvutatakse preemia välja järelejäänud panusesumma alusel.
  3. Kui muudate kvalifitseerumispanust funktsiooniga "Muuda panust", arvutame preemia välja uue panusesumma alusel. Preemia ei kehti, kui lisate või muudate sündmuse ajal panusevalikuid funktsiooniga "Muuda panust".
  4. Preemia maksimumsumma on 100 000 £ või samaväärne summa muus vääringus. Mitmikpanuse pakkumine ei kehti fikseeritud koefitsiendiga mitmikpanuse kaartidele, Teaseritele ega preemiaga süsteempanustele nagu Lucky 15, Lucky 31 jne.