Maardu ei suutnud Narvast midagi teenida

19 oktoober 2019 19:40:59 CET
McWoods lõi esimese.

Maardu Linnameeskond vajab hädasti punkte, aga kaotas Premium liiga 33. voorus võõrsil Narva Transile 2:5.

Mängu pinge langes mitme pügala võrra juba esimese kümne minuti jooksul, kui Eric McWoods realiseeris esmalt penalti ja Julius Kasparavicius lõi palli väravasse Eduard Golovljovi hea tsenderduse järel. Siis lõi Golovljov 31. minutil 3:0 ja kuigi Vadim Aksjonov tegi puhkepausiks seisuks 1:3, oli Golovljov 46. minutil taas täpne.

Järelejäänud mängu jooksul sahistasid mõlemad meeskonnad väravat veel ühe korra. Maardu kaotus tähendab seda, et kolm vooru enne hooaja lõppu lahutab neid üheksandal kohal olevast Tallinna Kalevist neli punkti.

Kui Viljandi Tuleviku vastu on võit jõukohane, siis mängudest Tallinna Levadia ja Tallinna Floraga on vaja neil punkti, et üldsegi mingitest lootustest juttu võiks olla.

Igatahes tuleb Mark Kolgil leida rohi, kuidas enda kaitse kuidagimoodigi pidama saada. Järgmisteks mängudeks peaks Maardu tagasi saama Jasper Uwaegbulami, kes täna oli veel väidetavalt liiga kehvas vormis. Maardul on õrn võimalus veel enda nahka päästa.

Pühapäeval võib selguda Eesti meister 2019 – selleks on vaja, et FC Flora alistaks võõrsil Nõmme Kalju, selle juhtumise koefitsient on 2.62. Viigist, mille koefitsient on 3.60, Florale ei piisa, sest siis jääb vahe Levadiaga kaheksale punktile. Laual on kolmes voorus veel üheksa punkti.