Juventus kaotas liidrikoha

20 oktoober 2019 09:10:23 CET

Itaalia kõrgliigas kasvatas edu Torino Juventus, kes koduplatsil Bologna 2:1 alistas.

Juventuse avavärava löönud Cristiano Ronaldo jaoks oli see Juventuse särgis 25. liigavärav ning see sündis tema 38. mängus. Temast kiiremini on seda Serie A-s suutnud vaid Vincenzo Montella (31), Ronaldo (32), Diego Milito (33) ja Andri Ševtšenko (33).

Päris kiirelt suutis Ronaldo väravale Danilo vastata, aga teisel poolajal planeeris Miralem Pjanic palli täpselt allanurka ning Juventus sai järjekordsed kolm punkti.

Kaheksast voorust on nad võitnud seitse ning vaid ühe korra on mäng lõppenud viigiga. Edu enne Interi homset kohtumist on neli punkti.

Lazio ja Atalanta näitasid kõige klassikalisemal moel, et jalgpall on kahe poolaja mäng.

Lazio alustas kodus ülimalt kesiselt ja tänavu Meistrite liigas palliv Atalanta võitis avapoolaja koguni 3:0. 69. minutist alates kuulus mäng aga Laziole ning kahe Ciro Immobile penalti toel võideldi 3:3 viik välja.

Atalanta peatreener Gian Piero Gasperini hinnangul olid mõlemad penaltid naeruväärsed ja ta süüdistas Immobilet sukeldumises, kuid Lazio loots Simone Inzaghi ei suutnud tema kommentaare tõsiselt võtta. "Ma hindan teda kõrgelt ja kuulan tema kommentaare, aga ei aktsepteeri neid," sõnas ta pärast mängu. "Ma olen pettunud, et ta Immobilet niimoodi süüdistas."

Päeva teises mängus oli Napoli mängu alguses Hellas Verona vastu raskustes, kuid Arkadiusz Miliku kahe värava toel võeti rahulik 2:0 võit.

Täna on Flora võidu koefitsient 2.62, Kaljul 2.62.