Resultater

Matic: Vi hører til på førstepladsen

Fri, 15 Jan 2021 09:03:02 CET
Manchester Uniteds midtbanespiller, Nemanja Matic, mener, at holdet hører til på førstepladsen i Premier League, hvor de er nu.

Matic vil bevise sit værd

Fri, 01 Jan 2021 11:57:47 CET
Manchester United-spilleren Nemanja Matic udtaler, at det er hårdt at have mistet sin startplads i klubben.

Matic er klar til at gribe chancen

Sat, 21 Nov 2020 08:53:16 CET
Manchester United-spilleren Nemanja Matic indikerer, at det har været hårdt for ham at miste sin startplads i klubben.

Matic: Skal spille med om mesterskabet i næste sæson

Wed, 05 Aug 2020 08:41:18 CET
Den rutinerede midtbanespiller, Nemanja Matic, mener, at Manchester United skal spille med om det engelske mesterskab i næste sæson.

Matic: Fortjener at komme i Champions League

Thu, 16 Jul 2020 09:15:21 CET
Nemanja Matic mener, at Manchester United fortjener en plads i Premier League, selvom de ikke ligger til det lige nu.

Matic tager flere år hos De Røde Djævle

Sun, 12 Jul 2020 16:27:53 CET
Serberen fortæller, at han er glad for sin nuværende situation hos Manchester United, og fremhæver samtidig, at hans fulde fokus ligger på Old Trafford.

Matic: Glad for at forlænge med United

Wed, 08 Jul 2020 11:33:52 CET
Den serbiske midtbanespiller, Nemanja Matic, er meget glad for, at han har forlænget sin kontrakt med Manchester United.

Matic er glad for at spille igen

Thu, 02 Jul 2020 09:18:08 CET
Den rutinerede midtbanespiller, Nemanja Matic, er glad for, at han er tilbage på holdet igen hos Manchester United.

Matic håber på forlængelse

Sun, 29 Mar 2020 00:04:20 CET
Nemanja Matic antyder, at det rygter, der sender ham væk fra Old Trafford, og han gør det samtidigt klart, at han er tilfreds med sin nuværende situation.

Matic: United er min fremtid

Sun, 22 Mar 2020 10:35:59 CET
Ifølge spilleren selv, er der ikke hold i de rygter, som sender ham væk fra Manchester United
Page 1 of 4