Resultater

Jazz og Raptors tørner sammen

Sun, 02 May 2021 20:24:02 CET
I nat skal Utah Jazz i aktion igen, når de tager imod Toronto Raptors hjemme på Vivint Smart Home Arena.

Knicks og Raptors tørner sammen

Sun, 11 Apr 2021 20:01:58 CET
Tidligt mandag morgen skal New York Knicks i aktion igen, når de tager imod Toronto Raptors hjemme på Madison Square Garden.

Raptors tager i mod Trail Blazers

Sun, 28 Mar 2021 12:05:08 CET
I nat er der NBA på menuen, når Toronto Raptors blandt andet tager imod konkurrenterne fra Portland Trail Blazers hjemme på Amalie Arena.

Raptors kan lukke serien

Sat, 22 Aug 2020 17:01:44 CET
Natten til mandag skal Toronto Raptors i aktion igen, når de tager imod Brooklyn Nets hjemme på AdventHealth Arena.

Raptors og Grizzlies mødes

Mon, 10 Aug 2020 07:56:27 CET
Tidligt søndag morgen skal Toronto Raptors i aktion igen, når de tager imod Memphis Grizzlies hjemme på Visa Athletic Center.

Kan Raptors nedlægge Lakers

Mon, 03 Aug 2020 01:18:19 CET
Tidligt søndag morgen skal Toronto Raptors i aktion igen, når de tager imod Los Angeles Lakers hjemme på The Arena.

Topopgør i Denver

Sat, 29 Feb 2020 12:44:24 CET
Mandag nat er der NBA på menuen, når Denver Nuggets blandt andet tager imod konkurrenterne fra Toronto Raptors hjemme på Pepsi Center.

Raptors og Spurs mødes

Sun, 12 Jan 2020 11:02:01 CET
I nat er der NBA på menuen, når Toronto Raptors blandt andet tager imod konkurrenterne fra San Antonio Spurs hjemme på Scotiabank Arena.

Raptors og Nets tørner sammen

Mon, 16 Dec 2019 17:20:47 CET
I nat skal Toronto Raptors i aktion igen, når de tager imod Brooklyn Nets hjemme på Scotiabank Arena.

Raptors og Heat møder hinanden

Sun, 07 Apr 2019 21:58:26 CET
I nat er der NBA på menuen, når Toronto Raptors blandt andet tager imod konkurrenterne fra Miami Heat hjemme på Scotiabank arena.
Page 1 of 3
123