Real Madrid

Casemiro: Vi skal arbejde hårdt

Fri, 18 Jan 2019 09:33:16 CET
Casemiro: Vi skal arbejde hårdt

Solari: Skal ikke give Isco råd

Tue, 15 Jan 2019 11:03:18 CET
Solari: Skal ikke give Isco råd

Modric: Vi er ikke gode nok

Wed, 09 Jan 2019 07:47:57 CET
Modric: Vi er ikke gode nok

Solari: Skulle have lukket kampen

Sat, 05 Jan 2019 09:49:59 CET
Solari: Skulle have lukket kampen

Isco: Forlader ikke Real Madrid i januar

Fri, 04 Jan 2019 10:59:00 CET
Isco: Forlader ikke Real Madrid i januar

Kroos fokuserer på Madrid

Sun, 30 Dec 2018 11:22:32 CET
Real Madrid-stjernen indikerer, at der ikke er hold i de rygter, som sender ham væk fra Santiago Bernabeu, og han fremhæver samtidig, at han er glad i klubben.

Modric: 2018 har været fantastisk

Wed, 26 Dec 2018 10:48:54 CET
Modric: 2018 har været fantastisk

Courtois: Simeone kritiserer Real Madrid for meget

Wed, 19 Dec 2018 10:07:45 CET
Courtois: Simeone kritiserer Real Madrid for meget

Carvajal: Erfaring er vigtigt ved Klub-VM

Tue, 18 Dec 2018 09:18:45 CET
Carvajal: Erfaring er vigtigt ved Klub-VM

Marcelo: Naturligt at savne Ronaldo

Mon, 17 Dec 2018 10:06:38 CET
Marcelo: Naturligt at savne Ronaldo
Page 1 of 34