Nathaniel Clyne

Clyne: Jeg er klar til at kæmpe

Sat, 23 May 2020 17:28:16 CET
Liverpool-spilleren Nathaniel Clyne indrømmer, at det er hårdt for ham ikke at være en del af klubbens stamme.

Clyne er i bedring

Sat, 28 Sep 2019 13:45:58 CET
Liverpool-manager Jurgen Klopp udtaler, at Nathaniel Clyne bliver stærkere dag for dag og snart er tilbage i aktion for klubben.

Clyne-fremtid er uvis

Mon, 19 Aug 2019 06:21:43 CET
Liverpool-spilleren Nathaniel Clyne indikerer, at det har været hårdt for ham at miste sin startplads i klubben.

Klopp: Clyne ville selv lejes ud

Mon, 07 Jan 2019 07:31:32 CET
Liverpools manager, Jürgen Klopp, fortæller, at Nathaniel Clyne selv kom til ham, og bad om lov til at tage til Bournemouth.

Clyne skal ikke til Cardiff

Wed, 02 Jan 2019 12:42:39 CET
Nathaniel Clyne afviser rygterne, som sender ham væk fra Anfield Road og Liverpool.

Clyne forvist til bænken

Sat, 22 Sep 2018 11:51:03 CET
Liverpool-spilleren Nathaniel Clyne indikerer, at det har været hårdt for ham at miste sin startplads i klubben.

Clyne: Jeg er klar til at kæmpe

Sat, 15 Sep 2018 12:51:32 CET
Liverpool-spilleren Nathaniel Clyne indrømmer, at det er hårdt for ham ikke at være en del af klubbens stamme.

Clyne: Jeg har ikke givet op

Sat, 18 Aug 2018 10:55:32 CET
Liverpool-spilleren Nathaniel Clyne indikerer, at det har været hårdt for ham at miste sin startplads i klubben.

Clyne: Vil vise mig frem

Thu, 14 Jun 2018 08:15:43 CET
Forsvarsspilleren, Nathaniel Clyne, er meget opsat på at vise sig frem hos Liverpool efter en skuffende sæson.

Clyne kæmper for startplads

Sat, 19 May 2018 19:35:08 CET
Det er en hård periode ifølge, som fortæller, at han kæmper for at vende tilbage i startopstillingen for klubben.
Page 1 of 2
12