Napoli

Koulibaly sendes væk fra Napoli

Sun, 24 May 2020 20:07:09 CET
Ifølge spilleren selv, er der ikke hold i de rygter, som sender ham væk fra Napoli.

Agent: Overvejer Ospinas situation i Napoli

Wed, 06 May 2020 08:44:08 CET
David Ospinas agent fortæller, at der vil komme en afgørelse om målmandens fremtid i Napoli senere denne sommer.

Chelsea jagter Napoli-es

Sat, 02 May 2020 12:57:35 CET
Napoli-spilleren fortæller, at der ikke er hold i de rygter, som sender ham væk fra Stadio Sao Paolo.

Milik-fremtid er usikker

Sat, 25 Apr 2020 12:07:31 CET
Napoli-spilleren fortæller, at der ikke er hold i de rygter, som sender ham væk fra Sao Paolo Stadium.

Agent: Milik er ikke på vej væk

Thu, 23 Apr 2020 09:52:51 CET
Arkadiusz Miliks agent afviser historierne om, at den polske angriber skulle være på vej væk fra Napoli lige nu.

Agent: Sepes kan være hurtigt tilbage i Napoli

Tue, 21 Apr 2020 09:52:45 CET
Luigi Sepes agent er ikke afvisende overfor, at målmanden kan vende hurtigt tilbage til Napoli igen fra Parma.

Balotelli afviser ikke Napoli

Thu, 16 Apr 2020 09:42:22 CET
Den italienske angriber, Mario Balotelli, vil ikke afvise et skifte til Napoli, som hans datter er fan af.

Agent: Real Madrid er interesseret i Ruiz

Tue, 07 Apr 2020 10:52:23 CET
Fabian Ruiz’ agent fortæller, at Real Madrid skulle være interesseret i at hente ham til hjem til Spanien.

Napoli-back: Ked af vores stime blev afbrudt

Mon, 06 Apr 2020 08:44:10 CET
Napolis back, Giovanni Di Lorenzo, er ked af, at holdets gode stime i Serie A blev afbrudt af den nuværende pause.

Insigne hylder Gattuso

Tue, 31 Mar 2020 11:09:10 CET
Napolis profil, Lorenzo Insigne, sender store roser til klubbens træner, Gennaro Gattuso, som han mener, er en meget ærlig træner.
Page 1 of 20