Liverpool

Fabinho: Kan udvikle mig endnu mere

Fri, 15 Nov 2019 11:10:53 CET
Liverpools midtbanespiller, Fabinho, mener, at han kan udvikle sig endnu mere, selvom denne sæson indtil videre har været rigtig god.

Klopp: Behøver ikke vinde klub VM

Thu, 14 Nov 2019 08:58:52 CET
Klopp: Behøver ikke vinde klub VM

Klopp: Kan ikke hente Mbappe

Mon, 11 Nov 2019 11:32:56 CET
Liverpools manager, Jürgen Klopp, afviser alle spekulationer om, at den engelske klub har midlerne til at hente Kylian Mbappe.

Klopp: Godt vi undgik skader

Fri, 08 Nov 2019 09:10:20 CET
Liverpools manager, Jürgen Klopp, glæder sig over sejren mod Genk, og at hans hold ikke blev ramt af nogle skader.

Alisson: Irriteret over at lukke flere mål ind

Wed, 06 Nov 2019 11:37:34 CET
Alisson: Irriteret over at lukke flere mål ind

Klopp: Kan ikke gå ubesejret gennem sæsonen

Tue, 05 Nov 2019 11:40:02 CET
Klopp: Kan ikke gå ubesejret gennem sæsonen

Alexander-Arnold: Drømmer om at blive anfører

Mon, 04 Nov 2019 07:17:12 CET
Alexander-Arnold: Drømmer om at blive anfører

Lovren skal ingen steder

Sat, 02 Nov 2019 21:54:35 CET
Dejan Lovren antyder, at det rygter, der sender ham væk fra Anfield Road, og han gør det samtidigt klart, at han er tilfreds med sin nuværende situation.

Milner håber at forlænge med Liverpool

Thu, 31 Oct 2019 10:13:23 CET
Den rutinerede midtbanespiller, James Milner, håber på, at han kan forlænge sin kontrakt med Liverpool, og fortsætte karrieren længe endnu.

Mane: Vil blive i Liverpool for altid

Tue, 29 Oct 2019 10:18:44 CET
Mane: Vil blive i Liverpool for altid
Page 1 of 16