Jürgen Klopp

Klopp: Behøver ikke vinde klub VM

Thu, 14 Nov 2019 08:58:52 CET
Klopp: Behøver ikke vinde klub VM

Klopp: Kan ikke hente Mbappe

Mon, 11 Nov 2019 11:32:56 CET
Liverpools manager, Jürgen Klopp, afviser alle spekulationer om, at den engelske klub har midlerne til at hente Kylian Mbappe.

Klopp: Godt vi undgik skader

Fri, 08 Nov 2019 09:10:20 CET
Liverpools manager, Jürgen Klopp, glæder sig over sejren mod Genk, og at hans hold ikke blev ramt af nogle skader.

Klopp: Kan ikke gå ubesejret gennem sæsonen

Tue, 05 Nov 2019 11:40:02 CET
Klopp: Kan ikke gå ubesejret gennem sæsonen

Klopp: Glad for vores comeback

Mon, 28 Oct 2019 07:36:31 CET
Klopp: Glad for vores comeback

Klopp: Håber Shaqiri snart er klar

Thu, 24 Oct 2019 12:06:37 CET
Klopp: Håber Shaqiri snart er klar

Klopp: Bliver ikke nemt mod Salzburg

Wed, 02 Oct 2019 07:46:32 CET
Klopp: Bliver ikke nemt mod Salzburg

Klopp: Matip er en af de bedste handler

Tue, 01 Oct 2019 10:18:01 CET
Klopp: Matip er en af de bedste handler

Milner er tilbage for Liverpool

Sat, 28 Sep 2019 13:47:50 CET
Liverpool-manager Jurgen Klopp fortæller, at James Milner vej mod et comeback skrider planmæssigt frem, og at han snart er tilbage i aktion for klubben.

Klopp: Gerrard skal tage over for mig

Thu, 26 Sep 2019 09:24:46 CET
Klopp: Gerrard skal tage over for mig
Page 1 of 9