Jonas Lössl

Lössl: Klar til at konkurrere med Pickford

Tue, 30 Jun 2020 08:43:57 CET
Den danske målmand, Jonas Lössl, er klar til at tage kampen op med Jordan Pickford i Everton i den kommende sæson.

Lössl: Vil tage kampen op med Pickford

Mon, 13 Apr 2020 09:08:52 CET
Den danske målmand, Jonas Lössl, vil tage tilbage til Everton og gøre et forsøg på at slå Jordan Pickford af i målet.

Loosl forvist til bænken

Sat, 28 Dec 2019 11:43:14 CET
Det er en hård periode ifølge, som fortæller, at han kæmper for at vende tilbage i startopstillingen for klubben.

Lossl kæmper for startplads

Sun, 20 Oct 2019 12:53:54 CET
Det er en hård periode ifølge, som fortæller, at han kæmper for at vende tilbage i startopstillingen for klubben.

Lössl vil spille sin chance i Everton

Thu, 18 Jul 2019 08:23:58 CET
Den danske målmand, Jonas Lössl, vil spille sin chance efter hans skifte til Everton denne sommer.

Lössl: Everton ville rigtig gerne have mig

Fri, 31 May 2019 09:16:18 CET
Den danske målmand, Jonas Lössl, fortæller, at Everton var rigtig interesseret i at få ham til klubben.

Lössl: Hårdt at blive ved med at tabe

Fri, 04 Jan 2019 10:55:19 CET
Huddersfields danske målmand, Jonas Lössl, synes, det er hårdt, at holdet bliver ved med at tabe.

Lössl: Skuffet over bænkplads

Fri, 28 Sep 2018 07:27:46 CET
Den danske målmand, Jonas Lössl, er skuffet over, at han blev henvist til bænken i sæsonens første kampe.

Lössl: Vil bide mig på

Wed, 29 Aug 2018 07:28:06 CET
Den danske målmand, Jonas Lössl, håber på, at han kan bide sig fast på holdet nu, efter han blev skiftet ind i weekenden.

Wagner: Lössl skal arbejde med sin form

Wed, 15 Aug 2018 09:47:35 CET
Huddersfields manager, David Wagner, mener, at den danske målmand, Jonas Lössl, skal arbejde lidt med sin form.
Page 1 of 2
12