Isco

Hård kamp om spilletid i Real Madrid

Sun, 13 Oct 2019 22:34:34 CET
Real Madrid-spilleren Isco Alvarez indrømmer, at det er hårdt for ham ikke at være en del af klubbens stamme.

Zidane: Isco bliver stærkere

Sat, 21 Sep 2019 17:33:27 CET
Zinedine Zidane der er manager i Real Madrid udtaler, at Isco Alvarez giver alt, hvad han har for at komme tilbage i aktion for klubben igen så hurtigt som muligt.

Isco vil underskrive ny kontrakt

Mon, 05 Jun 2017 07:29:09 CET
Den spanske midtbanespiller, Isco, er meget opsat på at skrive under på en ny kontrakt med Real Madrid.

Isco: Vil blive længe i Real Madrid

Wed, 19 Apr 2017 11:18:46 CET
Den spanske midtbanespiller, Isco, vil gerne forlænge med Real Madrid og blive i den spanske klub længe endnu.

Isco: Viste vores styrke

Mon, 17 Apr 2017 07:20:08 CET
Real Madrids midtbanespiller, Isco, mener, at Real Madrid viste deres styrke ved at vinde over Sporting Gijon i weekenden.

Zidane: Vil give Isco ny kontrakt

Wed, 05 Apr 2017 08:28:10 CET
Real Madrids træner, Zinedine Zidane, vil gerne have Isco til at skrive under på en ny kontrakt med klubben.

Iniesta: Isco er en god spiller

Mon, 27 Mar 2017 11:54:33 CET
Barcelonas anfører, Andres Iniesta, er imponeret over Real Madrids midtbanespiller, Isco, der bliver rygtet til Barcelona.

Zidane: Kender ikke Iscos fremtid

Thu, 23 Feb 2017 10:00:50 CET
Real Madrids træner, Zinedine Zidane, ved ikke, hvordan fremtiden ser ud for den spanske midtbanespiller, Isco.

Isco: Min fremtid er på spil

Mon, 20 Feb 2017 00:17:55 CET
Real Madrid-spilleren Isco fortæller, at han skal tage en stor beslutning denne sommer.

Zidane: Isco er glad her

Sun, 19 Feb 2017 03:44:14 CET
Real Madrid-manager Zinedine Zidane fortæller, at Isco er glad for sin rolle i Real Madrid.
Page 1 of 1
1