Brøndby

Zorniger: Der er selvtillid i truppen

Thu, 18 Oct 2018 18:03:02 CET
Zorniger: Der er selvtillid i truppen

Kaiser: Godt at vinde igen

Tue, 09 Oct 2018 08:15:11 CET
Kaiser: Godt at vinde igen

Larsson: Vi har defensive problemer

Tue, 25 Sep 2018 08:07:27 CET
Larsson: Vi har defensive problemer

Zorniger: Holdet er ikke i krise

Tue, 18 Sep 2018 08:27:21 CET
Zorniger: Holdet er ikke i krise

Laursen: Har ikke fortrudt skiftet til PSV

Fri, 14 Sep 2018 09:21:20 CET
Laursen: Har ikke fortrudt skiftet til PSV

Bech: Håber at blive længe i Brøndby

Wed, 12 Sep 2018 07:44:18 CET
Bech: Håber at blive længe i Brøndby

Halimi: Valgte Brøndby foran andre

Mon, 10 Sep 2018 09:17:09 CET
Halimi: Valgte Brøndby foran andre

Laursen: Ærgerlig over resultatet

Wed, 05 Sep 2018 08:01:23 CET
Nikolai Laursen spillede godt i Brøndbys kamp mod FC Midtjylland, men han ærgrer sig over kampens resultat.

Brøndby kom tilbage på vindersporet

Sun, 02 Sep 2018 10:37:24 CET
Alexander Zorniger var en glad herre efter, at det blev til fuldt udbytte, da Brøndby IF var i kamp mod Vendsyssel FF søndag.

Mukhtar: Vi skal tro på det

Thu, 30 Aug 2018 12:19:11 CET
Den tyske midtbanespiller, Hany Mukhtar, har ikke opgivet håbet om at komme med i Europa Leagues gruppespil.
Page 1 of 17