Bernardo Silva

Silva: Vi kan vinde CL

Mon, 14 Dec 2020 10:39:24 CET
Manchester Citys profil, Bernardo Silva, tror på, at holdet kan gå hele vejen og vinde Champions League i denne sæson.

Bernardo Silva jagter topformen

Sun, 22 Nov 2020 09:13:41 CET
Det er ikke den nemmeste tid for Manchester City-spilleren Bernardo Silva, der kæmper for at komme tilbage i varmen hos manager Pep Guardiola.

Silva kan komme i aktion denne weekend

Sun, 20 Sep 2020 22:12:55 CET
Manchester City-manager Pep Guardiola antyder, at Bernardo Silva allerede snart kan være tilbage i aktion for klubben igen.

Bernardo vil generobre startplads

Mon, 07 Sep 2020 21:14:13 CET
Manchester City-spilleren Bernardo Silva udtaler, at det er hårdt at have mistet sin startplads i klubben.

Silva skuffet over bænkplads

Mon, 17 Aug 2020 11:36:54 CET
Manchester City-spilleren Bernardo Silva indikerer, at det har været hårdt for ham at miste sin startplads i klubben.

Silva og Silva kæmper om spilletid

Sat, 30 May 2020 08:53:56 CET
Det er ikke den nemmeste tid for Manchester City-spilleren Bernardo Silva, der kæmper for at komme tilbage i varmen hos manager Pep Guardiola.

Silva: Vil hjem til Benfica

Thu, 16 Apr 2020 09:36:52 CET
Den portugisiske stjerne, Bernardo Silva, vil gerne hjem og spille for Benfica, inden han bliver alt for gammel.

Silva: Vil gerne spille sammen med Messi

Thu, 27 Feb 2020 10:59:37 CET
Manchester Citys portugisiske profil, Bernardo Silva, slår fast, at han gerne vil prøve at spille på hold med Lionel Messi.

Silva: Premier League har været en stor skuffelse

Tue, 11 Feb 2020 07:39:04 CET
Manchester Citys profil, Bernardo Silva, mener, at denne sæson i Premier League har været en skuffelse for klubben.

Silva har mistet startplads

Sat, 18 Jan 2020 13:00:06 CET
Manchester City-spilleren Bernardo Silva indrømmer, at det er hårdt for ham ikke at være en del af klubbens stamme.
Page 1 of 4